ATVIRAS PEDAGOGAS. ATVIRAS VAIKAS. KVIETIMAS DUOTI IR PAIMTI RANKĄ

Naujienos

Tapome tikrais alpinistais, savo jėgas išbandėme kopdami į Bekešo, o vėliau ir šalimais esantį Trijų kryžių kalną. Pakeliui tyrinėjome mus supančią aplinką, rinkome Vilnios nuglūdintus akmenėlius. O pačioje viršūnėje, besimėgaujant Vilniaus panorama, pasidarėme pikniką.

Continue reading
Plačiau...

Susipažinome su Vaiduokliuku Vilniuku ir jo draugais ekskursijoje po Vilnių. Pasikartojome žymiausias Vilniaus objektų istorijas ir legendas. Interaktyvusis nematomas vaiduokliukas paliko labai didelį įspūdį ir pažadėjo dar pasimatyti sapnuose! Taip pat pasimatavome architektų ir statybininkų profesijas kurdami Vilniaus maketą.

Continue reading
Plačiau...

Minime Europinę kaimynų dieną. Šia proga susipažinome su Lietuvos kaimynėmis šalimis, Baltijos šalimis. Sužinoję apie Baltijos vienybės kelią pasitelkėme savo draugystei išbandyti žaidimus: draugystės tiltus, pasitikėjimo traukinį, ir skolinimo aukso “kiaušinį”

Continue reading
Plačiau...

Mokytojų, vaikų, tėvelių sukurtos knygelės, kurios padės sužinoti naujų dalykų, atrasti naudingą informaciją, turtins kalbos žodyną, teiks teigiamas emocijas. Taip pat įgalins „Užupiuko” darželio bendruomenę bendradarbiaujant skatinti vaikų kūrybiškumą ir pažinimo smalsumą

Continue reading
Plačiau...

Gegužės 4 diena Lietuvoje minima kaip šv. Florijono, ugniagesių globėjo, diena. Šią dieną net penkios lopšelio – darželio „Užupiukas“ vaikų grupės išsiruošė į Katedros aikštę, kurioje vyko šv. Florijono, ugniagesių globėjo, dienos minėjimas. Vaikai susipažino su ugniagesių gelbėtojų darbu, matavosi Continue reading

Plačiau...