ATVIRAS PEDAGOGAS. ATVIRAS VAIKAS. KVIETIMAS DUOTI IR PAIMTI RANKĄ

Naujienos

Daugelio mūsų gyvenime vykstančių dalykų sėkmė priklauso nuo pasiruošimo. Psichologiškai pasiruošę darželiui vaikai turi daugiau pasitikėjimo savimi ir daug labiau noriai eina į darželį. Neabejotina, jog pradėjęs lankyti darželį, mažylis greitai supranta, kad nebus taip kaip buvo ir pradeda iš visų jėgų protestuoti bei siekti susigrąžinti įprastą gyvenimo aplinką. Patekę į naują aplinką, jie elgiasi įvairiai: būna liūdni, įsitempę, nekalbūs, apatiški arba neįprastai judrūs, pikti ir / ar agresyvūs. Tai normali mažo vaiko jausmų eiga, kurią suaugusiems reikia suprasti ir kantriai išlaukti. Continue reading
Plačiau...

Šį kartą susitikome Lietuvos futbolo federacijos stadione ir pramogavome su tikrais riteriais, o tiksliau su socialiai atsakingu futbolo klubu „Riteriai“. Puoselėdami sveikos gyvensenos vertybes, judėjimo džiaugsmą kartu rungtyniavome įvairiausiose rungtyse, kliūčių ruožuose, komandiniuose žaidimuose. Nepasimesti tarp įvairiausių sportinių žaidimų užduočių Continue reading

Plačiau...

Karštomis vasaros dienomis prasimanome įvairiausių būdų atsivėsinti ir tai padarome kaip įmanoma smagiau! Mėgaujamės kieme „gyvenančiu“ besilaistančiu aštuonkoju, žaidžiame vandens mūšį ir net vykstame į LVJC baseiną.

Continue reading
Plačiau...

Šį kartą lopšelio – darželio „Užupiukas“ vaikai galėjo lavinti saugaus elgesio kelyje įgūdžius imituodami tikrą eismo kelyje atmosferą. Pasikartoję kelio ženklų reikšmes, šviesoforo šviesų kalbą bei pėsčiųjų sąmoningumo ir atidumo susitarimus ėmėsi matuotis šias roles: pėsčiojo turisto, vairuotojo, policininko ir net šviesoforo valdytojo. Taip pat vaikų laukė ir kelio ženklų bei pagalbinių dėmesingumo sinonimų žodžių dėlionės.

Continue reading
Plačiau...

Tapome tikrais alpinistais, savo jėgas išbandėme kopdami į Bekešo, o vėliau ir šalimais esantį Trijų kryžių kalną. Pakeliui tyrinėjome mus supančią aplinką, rinkome Vilnios nuglūdintus akmenėlius. O pačioje viršūnėje, besimėgaujant Vilniaus panorama, pasidarėme pikniką.

Continue reading
Plačiau...

Susipažinome su Vaiduokliuku Vilniuku ir jo draugais ekskursijoje po Vilnių. Pasikartojome žymiausias Vilniaus objektų istorijas ir legendas. Interaktyvusis nematomas vaiduokliukas paliko labai didelį įspūdį ir pažadėjo dar pasimatyti sapnuose! Taip pat pasimatavome architektų ir statybininkų profesijas kurdami Vilniaus maketą.

Continue reading
Plačiau...