ATVIRAS PEDAGOGAS. ATVIRAS VAIKAS. KVIETIMAS DUOTI IR PAIMTI RANKĄ

Naujienos

Rugsėjo 6 d. vaikai ir mokytojai dalyvavo linksmoje šventėje ,,Rugsėjis Užupiuke“. Šventė vyko darželio kieme, kur vaikai susitiko su ,,Vasara“, ieškojo rakto nuo „Žinių šalies“, šoko, žaidė ir pasižadėjo visada šypsotis.

Na, o linksmasis traukinukas nuvežė į naujus mokslo metus.

Plačiau...

Paskutinę vasaros dieną Valstybės sienos apsaugos tarnyba surinko pačių vaikų papuoštas dėžes su Jūsų visų paaukotomis dovanomis pabėgėlių vaikams.

Dėžes vaikams įteikė Lietuvos valstybės pasienietis kartu su darželio logopede bei muzikos mokytoja.

Vaikai logopedei papasakojo, kaip jiems sekasi čia gyventi Continue reading

Plačiau...

Lopšelio-darželio „Užupiukas“ ugdytiniai entuziastingai pasinėrė į pilną netikėtumų pasaulį ir išbandė darželio bendruomenės įrengtą basų kojų taką.

Šiltu metų laiku vaikščiodami basomis kojomis vaikai pratina pėdutes prie šiurkščių, kietų, aštrių paviršių. Natūralus pėdų masažas ne tik atpalaiduoja, ramina, bet ir stiprina visą organizmą.

Continue reading
Plačiau...

Tokios vasariškos buvo priešmokyklinio ugdymo grupių „Saulutės“, „Spinduliukai“, „Žvirbliukai“ išvykos į Vilniaus Senamiestį.

Ugdytiniai pietų poilsį iškeitė į pažintį su  Bernardinų parku, Užupiu, Stalo kalnu, Vilniaus gynybinės sienos bastėja.

Vaikai ne tik susipažino su Vilniaus miesto istorija, bet ir iškylavo parke

Continue reading
Plačiau...

Naujovės:

  • Nuo rugsėjo 1 d. priešmokyklinukams, pirmokams ir antrokams nemokami pietūs mokyklose / ikimokyklinio ugdymo įstaigose, bus organizuojami be atskiro prašymo, nevertinant gaunamų pajamų. Nuo liepos 1 d. atsisakyta reikalavimo tėvams (globėjams) teikti prašymą savivaldybių administracijoms dėl nemokamų pietų Continue reading
Plačiau...

Mes darželyje išmokom,
Daug darbelių ir dainų.
Čia mes žaidėm, čia mes šokom
Čia prabėgo daug dienų.

Didžiuojamės mūsų mažaisiais, kurie ryžtingai ir drąsiai nusiteikę artėjančią Rugsėjo 1 dieną pasitiks kaip būsimi pirmokai!

Continue reading
Plačiau...

Gegužės 10-14 dienomis lopšelyje-darželyje „Užupiukas“ vyko kalbos savaitė: ,,Tikslingai žaidžiu – taisyklingai kalbu“. Šios savaitės pagrindinis tikslas – atkreipti dėmesį į vaikų kalbos ugdymo svarbumą ir sudominti vaikus netradicinėmis veiklomis.

Visos savaitės metu kiekvienos grupės vaikai atliko įvairias logopedės pasiūlytas Continue reading

Plačiau...

Laimingi ir besišypsantys lopšelio-darželio „Užupiukas“ vaikai dalyvauja Respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių aktyvaus judesio mėnesio projekte „Judam kartu“.

Projekto tikslas: skatinti vaikų ir bendruomenės narių fizinį aktyvumą.

Pirmosios dienos veikla  „Rytinė mankšta lauke su personažu“

Plačiau...
Plačiau...

Balandžio 12 d. mūsų lopšelyje-darželyje vyko masinis bėgimas ,,Aš bėgu – 2021″, skirtas Pasaulinei sveikatos dienai paminėti.

Mažųjų sveikuolių bėgimas vyko COVID-19 karantino sąlygomis – kiekviena grupė bėgo jai skirtu laiku. Nors negalėjome bėgti drauge, vaikų nuotaika buvo pakili. Savo Continue reading

Plačiau...